Kísérleti fejlesztők/társadalmi innovátorok jelentkezését várjuk

Hárfa > Hírek, események > Kísérleti fejlesztők/társadalmi innovátorok jelentkezését várjuk

A Társadalmi Innovációs Nemzeti Laboratórium (TINLAB) tagjaként a Hálózat a Regionális Fejlesztésért Alapítvány

kísérleti fejlesztő / társadalmi innovátor

munkakört hirdet társadalmi innovációs ügyek megoldása iránt elkötelezett személyek számára.

Régóta dédelgetett álmod egy társadalmi kihívás innovatív megoldása? Újszerű ötleted van egy helyi probléma kezelésére, de nem tudod, hogyan kezdj hozzá?

HA IGEN, EZ A FELHÍVÁS NEKED SZÓL!

A jelentkezéssel kapcsolatos részletek ide kattintva érthetők el.

A jelentkezési Adatlapot legkésőbb 2023. december 15. 16:00 óráig várjuk beküldeni elektronikus formában (egyrészt szerkeszthető MS Word formátumban, másrészt kinyomtatás után a nyilatkozati rész alatt aláírva és bescannelve pdf formátumban is) a pilot@harfaalapitvany.hu e-mail címre.